Для людей
з порушенням зору

    Галузі    Сфера комунальних послуг    Економіка та тарифна політика    1.2 Оплата населеннням спожитих послуг
Версiя для друку


1.2 Оплата населеннням спожитих послуг

Інформація про граничні показники та соціальні стандарти (норми/нормативи) у сфері житлово-комунального обслуговування 

Стан оплати комунальних послуг (без урахування послуг з постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії) станом на 1 травня 2024 р.

Стан оплати комунальних послуг (без урахування послуг з постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії) станом на 1 квітня 2024 р.

Стан оплати комунальних послуг (без урахування послуг з постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії) станом на 1 березня 2024 р.

Стан оплати комунальних послуг (без урахування послуг з постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії) станом на 1 лютого 2024 р.

Стан оплати комунальних послуг (без урахування послуг з постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії) станом на 1 січня 2024 р.

Стан оплати комунальних послуг (без урахування послуг з постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії) станом на 1 грудня 2023 р.

Стан оплати комунальних послуг (без урахування послуг з постачання природного газу та постачання електричної енергії) станом на 1 листопада 2023 р.

Стан оплати комунальних послуг (без урахування послуг з постачання природного газу та постачання електричної енергії) станом на 1 жовтня 2023 р.

Стан оплати комунальних послуг (без урахування послуг з постачання природного газу та постачання електричної енергії) станом на 1 вересня 2023 р. 

Стан оплати населенням комунальних послуг (без урахування послуг з постачання природного газу та постачання електричної енергії) станом на 1 серпня 2023 р.

Стан оплати комунальних послуг (без урахування послуг з постачання природного газу та постачання електричної енергії) станом на 1 липня 2023 р.