Для людей
з порушенням зору

    Галузі    Автомобільний та міський транспорт    Заходи щодо запобігання здійснення нелегальних перевезень автомобільним транспортом    Загальна інформація щодо діяльності Робочої групи з питань функціонування ринку пасажирських автомобільних перевезень
Версiя для друку


Загальна інформація щодо діяльності Робочої групи з питань функціонування ринку пасажирських автомобільних перевезень

11 жовтня 2018 року в Мінінфраструктури відбулася нарада з обговорення питань щодо боротьби з нелегальними автомобільними перевезеннями, забезпечення безпеки дорожнього руху та збереження життя і здоров’я людей під час здійснення пасажирських перевезень автомобільним транспортом.

За результатами даної наради, яка відбулась за участі відповідальних керівників та фахівців Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції, Антимонопольного комітету, Державної фіскальної служби, Державної служби України з безпеки на транспорті, було вирішено направити проект Плану заходів по боротьбі з нелегальними перевезеннями з метою остаточного погодження всіх заходів щодо протидії нелегальним перевезенням автомобільним транспортом.

20 грудня 2018 року під головуванням Міністра В. Омеляна відбулася нарада щодо узгодження та координації спільних дій, спрямованих на боротьбу з нелегальними перевезеннями автомобільним транспортом, та остаточного узгодження Плану заходів щодо боротьби з нелегальними перевезеннями. На цій нараді були присутні керівники та фахівці Міністерства внутрішніх справ, Національної поліції, Антимонопольного комітету, Державної фіскальної служби, Державної служби України з безпеки на транспорті, Держпраці, представники обласних державних адміністрацій та члени Робочої групи з питань функціонування ринку автомобільних пасажирських перевезень, що була утворена під головуванням Міністра відповідно до наказу Міністерства інфраструктури від 17.08.2018 № 382 (зі змінами). Протокольним рішенням було затверджено План заходів щодо боротьби з нелегальними перевезеннями.

 

 


{#HTML_FILES#}