Міністерство інфраструктури України


1.2 Оплата населеннням спожитих послуг

Інформація про граничні показники та соціальні стандарти (норми/нормативи) у сфері житлово-комунального обслуговування 

Стан оплати комунальних послуг (без урахування послуг з постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії) станом на 1 червня 2024 р.

Стан оплати комунальних послуг (без урахування послуг з постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії) станом на 1 травня 2024 р.

Стан оплати комунальних послуг (без урахування послуг з постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії) станом на 1 квітня 2024 р.

Стан оплати комунальних послуг (без урахування послуг з постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії) станом на 1 березня 2024 р.

Стан оплати комунальних послуг (без урахування послуг з постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії) станом на 1 лютого 2024 р.

Стан оплати комунальних послуг (без урахування послуг з постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії) станом на 1 січня 2024 р.

Стан оплати комунальних послуг (без урахування послуг з постачання та розподілу природного газу, постачання та розподілу електричної енергії) станом на 1 грудня 2023 р.

Стан оплати комунальних послуг (без урахування послуг з постачання природного газу та постачання електричної енергії) станом на 1 листопада 2023 р.

Стан оплати комунальних послуг (без урахування послуг з постачання природного газу та постачання електричної енергії) станом на 1 жовтня 2023 р.

Стан оплати комунальних послуг (без урахування послуг з постачання природного газу та постачання електричної енергії) станом на 1 вересня 2023 р. 

Стан оплати населенням комунальних послуг (без урахування послуг з постачання природного газу та постачання електричної енергії) станом на 1 серпня 2023 р.

Стан оплати комунальних послуг (без урахування послуг з постачання природного газу та постачання електричної енергії) станом на 1 липня 2023 р. 

 
Адреса цієї сторінки: http://www.mtu.gov.ua/content/12-oplata-naselennnyam-spozhitih-poslug.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове