Для людей
з порушенням зору

    Про нас    Структура Міністерства    Головний спеціаліст з питань охорони праці
Версiя для друку


Головний спеціаліст з питань охорони праці

Головний спеціаліст з питань охорони праці Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України - самостійний підрозділ Міністерства, який функціонує в особі головного спеціаліста з питань охорони праці.

Контроль та координація діяльності головного спеціаліста з питань охорони праці покладена на державного секретаря Міністерства.

Основні функції покладені на головного спеціаліста з питань охорони праці:

  • Участь в організації навчання з питань охорони праці посадових осіб підприємств, що належать до сфери управління Міністерства, а також в акціонерних товариствах, функції з управління корпоративними правами щодо яких здійснює Міністерство (далі – підприємства).
  • Організація роботи комісії з перевірки знань з питань охорони праці, створеної наказом Мінінфраструктури.
  • Участь у здійсненні методичного керівництва галузевими навчальними центрами з охорони праці.
  • Здійснення оперативного обліку випадків смертельного травматизму на підприємствах та організація представництва Міністерства, як уповноваженого органу, у спеціальних розслідуваннях.
  • Проведення вступного інструктажу з охорони праці працівникам, які приймаються на постійну або тимчасову роботу в Міністерство.
  • Проведення аналізу актів спеціальних розслідувань нещасних випадків, гострих професійних захворювань (отруєнь) та аварій на підприємствах.

Реквізити для зв’язку з головним спеціалістом з питань охорони праці, який також є відповідальним за здійснення діловодства в самостійному структурному підрозділі:

Головний спеціаліст з питань охорони праці

 

Макаренко Ігор Михайлович

тел. 351-41-57