Для людей
з порушенням зору

    Проектні офіси    Про нас
Версiя для друку


Про нас

 

Контакти: 01135, м. Київ, пр-т Берестейський, 14

Eлектронна адреса: office.rst.miu@gmail.com

Успіх реформ залежить від людей, які їх впроваджують. Тому важливо, щоб найкращі фахівці об’єднували зусилля з метою досягнення нової якості життя в Україні.

Команда підтримки відновлення та реформ при Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України - це група українських фахівців (не державних службовців), яка фінансується на тимчасовій основі донорами через програму «Українська архітектура відновлення та реформ (URA)» і надає цільову технічну підтримку та допомогу в розробці та впровадженні пріоритетних реформ.

Пріоритетні сфери технічної допомоги RST:

● Транспортна інфраструктура

● муніципальна інфраструктура

● Регіональний розвиток та децентралізація

● цифровізація

● реформа державного управління та боротьба з корупцією

● стратегічне планування. 

RST допомагає у підвишенні спроможності щодо розробки та впровадження пріоритетних стратегій та програми реформ, а також формування політики у пріоритетних сферах.

Команда підтримки відновлення та реформ при Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України (Міністерство відновлення) - це група українських фахівців (не державних службовців), яка фінансується на тимчасовій основі донорами через Програму з відновлення та реформування України (URA) і надає цільову технічну підтримку та допомогу в розробці та впровадженні пріоритетних реформ. URA 2.0 - це комплексна програма технічної підтримки, розроблена ЄБРР у партнерстві з Європейським Союзом, основною метою якої є сприяння переходу до сучасного, ефективного державного управління та розвитку структури, процесів, методів та потенціалу нової державної служби. Управління програмою та її реалізація здійснюється ЄБРР та фінансується з Мультидонорського рахунку стабілізації та сталого розвитку. Вкладниками рахунку є Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія, Великобританія, США та Європейський Союз, як найбільший донор.