Для людей
з порушенням зору

    Проектні офіси    Про нас
Версiя для друку


Про нас

 

Контакти: 01135, м. Київ, пр-т Берестейський, 14

Eлектронна адреса: rstmctid@gmail.com 

Успіх реформ залежить від людей, які їх впроваджують. Тому важливо, щоб найкращі фахівці об’єднували зусилля з метою досягнення нової якості життя в Україні.

Команда підтримки відновлення та реформ при Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України - це група українських фахівців (не державних службовців), яка фінансується на тимчасовій основі донорами через програму «Українська архітектура відновлення та реформ (URA)» і надає цільову технічну підтримку та допомогу в розробці та впровадженні пріоритетних реформ.

Пріоритетні сфери технічної допомоги RST:

● Транспортна інфраструктура

● муніципальна інфраструктура

● Регіональний розвиток та децентралізація

● цифровізація

● реформа державного управління та боротьба з корупцією

RST допомагає у підвишенні спроможності щодо розробки та впровадження пріоритетних стратегій та програми реформ, а також формування політики у пріоритетних сферах.

Команда підтримки відновлення та реформ при Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України (Міністерство відновлення) - це група українських фахівців (не державних службовців), яка фінансується на тимчасовій основі донорами через Програму з відновлення та реформування України (URA) і надає цільову технічну підтримку та допомогу в розробці та впровадженні пріоритетних реформ. 

«Архітектура відновлення та реформ в Україні» (URA) - це комплексна програма технічної допомоги, запроваджена Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) у партнерстві з Європейським Союзом для підтримки важливих процесів відновлення та реформ в Україні. Програма фінансується Багатостороннім Донорським Фондом Стабілізації та Сталого Розвитку України під управлінням ЄБРР. Учасниками Фонду є Австрія, Данія, Фінляндія, Франція, Німеччина, Італія, Японія, Латвія, Нідерланди, Норвегія, Польща, Швеція, Швейцарія, Велика Британія, США та Європейський Союз, найбільший донор.