Для людей
з порушенням зору

    Новини    28 Березня 2024, 11:20
Версiя для друку


Укрзалізниця та RegioJet запустили новий міжнародний маршрут «Прага — Чоп»

28 Березня 2024, 11:20

Сьогодні поїзд, який поєднує столицю Чехії — Прагу, словацький Кошице та український Чоп, здійснив перший рейс. Час поїздки між Прагою і Чопом складає близько 13 годин, поїзд — «нічний». Відправлення з Праги щодня о 21:52, прибуття до Чопа о 10:35. У зворотному напрямку відправлення з Чопа щодня о 17:35, прибуття до Праги о 05:57. 

Спеціально під запуск нового міжнародного сполучення Укрзалізниця призначила і новий внутрішній денний поїзд №345/346 Чернівці — Чоп — Ужгород, розклад руху якого підлаштований для комфортної пересадки буковинських та закарпатських пасажирів. 

Вартість квитків до/з Праги залежить від дня поїздки й у середньому становить близько 1060 грн за сидяче місце або 1700 грн за спальне місце. Придбати їх можна на сайті перевізника RegioJet. У чеському поїзді доступні жіночі купе, асортимент страв та напоїв з бортового меню, зокрема сніданки. 

Запуск сполучення реалізовано у співпраці з чеським приватним перевізником RegioJet, який також є оператором поїзда Прага — Перемишль, що забезпечує пересадки на поїзди до України через станцію Перемишль. 

Підписуйтеся на сторінки Міністерства відновлення у соцмережах FacebookTwitterTelegram

 

 ВСІ Новини