Для людей
з порушенням зору

    Накази Мінінфраструктури    4 Лютого 2015 року
Версiя для друку


НАКАЗ Міністерства інфраструктури України
Про затвердження Плану заходів щодо запобігання і протидії корупційним та економічним правопорушенням у системі Міністерства інфраструктури України на 2015 рік

39     4 Лютого 2015 року

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

                                              04.02.2015                       № 39

 

Про затвердження Плану заходів щодо

запобігання і протидії корупційним та

економічним правопорушенням у системі

Міністерства інфраструктури України на 2015 рік

 

 

З метою підвищення ефективності запобігання і протидії корупційним і економічним правопорушенням в системі Міністерства інфраструктури України, для забезпечення повного та всебічного виконання вимог законодавства у сфері запобігання і протидії корупції та належної реалізації Національної антикорупційної стратегії на 2011-2015 роки, схваленої Указом Президента України від 21.10.2011 № 1001, керуючись підпунктом 6 пункту 1 розділу ІІІ Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011 - 2015 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 28.11.2011 № 1240,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити План заходів щодо запобігання і протидії корупційним та економічним правопорушенням у системі Міністерства інфраструктури України на 2015 рік (далі – План заходів), що додається.

2. Керівникам структурних підрозділів апарату Мінінфраструктури України, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра інфраструктури України, Держспецтрансслужби, Укрзалізниці:

2.1.  Забезпечити виконання Плану заходів.

2.2. Надавати щокварталу до 5 числа місяця, наступного за звітним періодом, до Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Мінінфраструктури України звіт про стан виконання Плану заходів.

2.3. Надати до 30.12.2015 до Сектору з питань запобігання та виявлення корупції Мінінфраструктури України узагальнений звіт про виконання кожного пункту Плану заходів.

3. Покласти персональну відповідальність за своєчасне, якісне виконання Плану заходів та подачу звітів на керівників структурних підрозділів апарату Мінінфраструктури України, центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра інфраструктури України, Держспецтрансслужби, Укрзалізниці.

4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

Міністр                                                                          А.М. Пивоварський

 

План заходів ВСІ Накази Мінінфраструктури