Для людей
з порушенням зору

    Накази Мінінфраструктури    14 Серпня 2015 року
Версiя для друку


НАКАЗ Міністерства інфраструктури України
Про внесення змін до Інструкції щодо складання та затвердження фінансових планів, надання звітності про їх виконання підприємствами, установами та організаціями, що належать до сфери управління Міністерства

315     14 Серпня 2015 року

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

                                    14.08.2015                                         № 315

 

 

Про внесення змін до Інструкції щодо складання та затвердження фінансових планів, надання звітності про їх виконання підприємствами, установами та організаціями, що належать до сфери управління Міністерства

 

 

Відповідно до Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки, затвердженого наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі  України від 02 березня 2015 року № 205, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 19 березня 2015 року за № 300/26745, та з метою впорядкування процедури фінансового планування

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Пункт 5.5 глави 5 Інструкції щодо складання та затвердження  фінансових планів, надання звітності про їх виконання підприємствами, установами та організаціями, що належать до сфери управління Міністерства (далі – Інструкція), затвердженої наказом Міністерства інфраструктури України від 15 червня 2011 року № 152, викласти в такій редакції:

«5.5. Проект фінансового плану з повним пакетом документів надається до Міністерства інфраструктури заступнику Міністра, який відповідно до розподілу обов’язків скеровує діяльність Міністерства щодо затвердження фінансових планів підприємств та визначає головного виконавця та співвиконавців.

Один примірник проекту фінансового плану підлягає обов’язковому розгляду та опрацюванню в структурних підрозділах Міністерства інфраструктури згідно з формою, що додається  (строк розгляду в кожному підрозділі - не більше трьох днів).

5.5.1. Опрацювання починається з розгляду проекту фінансового плану в структурному підрозділі Міністерства інфраструктури галузевого спрямування, за результатами чого надаються  висновки щодо можливості його затвердження.

5.5.2. Якщо в проекті фінансового плану передбачається реалізація інвестиційних програм та проектів із залученням різноманітних механізмів фінансування, проект фінансового плану опрацьовується в Управлінні стратегічного розвитку інфраструктури та інвестицій.

5.5.3.   У частині планування витрат на соціальне страхування, фінансування заходів з безпеки проект фінансового плану опрацьовується в Департаменті безпеки на транспорті.

5.5.4. За визначенням Управління економічного розвитку та фінансів суб’єкти природних монополій, підприємства, плановий розрахунковий обсяг чистого прибутку яких перевищує 50 мільйонів гривень та окремі підприємства надають на опрацювання проект фінансового плану до Департаменту управління об’єктами державної власності, Управління аудиту та контролю та відділу бухгалтерського обліку та звітності, бюджетного фінансування.

Після опрацювання співвиконавцями у повному обсязі проекту фінансового плану Управління економічного розвитку та фінансів аналізує його відповідно до встановлених критеріїв та вимог до фінансового планування з урахуванням результатів розгляду в структурних підрозділах Міністерства та готує узагальнену інформацію керівництву для прийняття рішення.».

 

2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника  Міністра Шульмейстера В.Ю.

 

Міністр                                                                                        А. Пивоварський

 

 

 

 

 

 

 ВСІ Накази Мінінфраструктури