Для людей
з порушенням зору

    Накази Мінінфраструктури    21 Липня 2015 року
Версiя для друку


НАКАЗ Міністерства інфраструктури України
Про оголошення конкурсного відбору керівника ПрАТ «Київський електротехнічний завод «Транссигнал»

116-О     21 Липня 2015 року

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

21.07.2015                                                               № 116-О

 

Про оголошення конкурсного відбору керівника

ПрАТ «Київський електротехнічний завод «Транссигнал»

 

Керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2008 № 777 «Про проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки», розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21.03.2011 № 265 «Питання управління Міністерством інфраструктури об’єктами державної власності» та відповідно до наказу Міністерства інфраструктури України від 27.02.2015 № 26-О «Про постійно діючу Комісію Міністерства інфраструктури України для проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки»

Наказую:

1. Оголосити конкурсний відбір для заміщення вакантної посади голови правління приватного акціонерного товариства «Київський електротехнічний завод «Транссигнал» (далі – конкурс).

 

2. Постійно діючій Комісії Міністерства інфраструктури України для проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки:

1) забезпечити протягом 10 днів оприлюднення оголошення про проведення конкурсу;

2) приймати заяви і додані до них документи від претендентів на участь у конкурсі протягом 30 календарних днів після оприлюднення оголошення конкурсу;

3) конкурс провести у строк не більше, ніж 45 календарних днів з дати проведення засідання з розгляду заяв претендентів і доданих до них документів.

 

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на першого заступника Міністра Шульмейстера В.Ю.

 

Міністр                                                                                 А. ПивоварськийВСІ Накази Мінінфраструктури