Для людей
з порушенням зору

    Накази Мінінфраструктури    15 Січня 2015 року
Версiя для друку


НАКАЗ Міністерства інфраструктури України
Про введення в дію структури та штатного розпису Мінінфраструктури на 2015 рік

5     15 Січня 2015 року

       

МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

15.01.2015                                                               № 5

  У зв’язку із затвердженням нової структури та штатного розпису Міністерства  інфраструктури України на 2015 рік

 

НАКАЗУЮ:

 

2. Ввести в дію з 15 січня 2015 року структуру та штатний  розпис Міністерства інфраструктури України на 2015 рік, що додаються.

 2. Управлінню персоналу забезпечити:

 2.1 Доведення  структури та штатного розпису до керівників структурних підрозділів апарату Міністерства в частині, що їх стосується. 

  2.2.  Надання копій штатного розпису до Департаменту економіки та фінансів, Відділу бухгалтерського обліку та звітності, бюджетного фінансування, Сектору мобілізаційної роботи, Режимно-секретного сектору.

 2.3. Здійснення відповідних заходів в установленому законодавством порядку щодо працівників Управління аналітичного забезпечення роботи Міністра та Колегії, упровадження економічних реформ (Патронатна служба), Департаменту державної політики в галузі залізничного транспорту, Департаменту автомобільного транспорту та стратегічного розвитку автомобільних доріг, Департаменту державної політики в галузі морського та річкового транспорту, Відділу авіаційного транспорту, Управління стратегічного розвитку інфраструктури та науково-технічної політики, Департаменту безпеки, Департаменту економіки та фінансів, Відділу внутрішніх розслідувань та запобігання корупційним та економічним правопорушенням, Відділу бухгалтерського обліку та звітності, бюджетного фінансування, Режимно-секретного сектору, посади яких скорочуються згідно із  штатним розписом.

 2.4. Здійснення заходів щодо переведення за згодою працівників Департаменту державної власності, Департаменту правового забезпечення, Департаменту міжнародного співробітництва та інвестиційної діяльності, Управління внутрішнього аудиту, Управління персоналу, Управління контролю та діловодства на посади, які передбачені новим штатним розписом, в установленому законодавством порядку.

 3. Відділу бухгалтерського обліку та звітності, бюджетного фінансування забезпечити оплату праці працівників  відповідних структурних підрозділів до завершення заходів, передбачених пунктами 2.3. та 2.4. цього наказу.

 4.    Визнати такими, що втратили чинність, накази Мінінфраструктури:

від 29.04.2014 № 199 «Про введення в дію структури та штатного розпису Мінінфраструктури на 2014 рік»;

від 14.05.2014 № 210 «Про введення в дію змін до штатного розпису Мінінфраструктури»;

від 19.06.2014 № 268 «Про введення в дію структури та змін до штатного розпису Мінінфраструктури»;

від 24.07.2014 № 338 «Про введення в дію змін до штатного розпису Мінінфраструктури»;

від 23.12.2014 № 635 «Про введення в дію змін до штатного розпису Мінінфраструктури».

 5.    Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.  

 

 Заступник Міністра –

керівник апарату                                                                               В.ОмелянВСІ Накази Мінінфраструктури