Для людей
з порушенням зору

    Накази Мінінфраструктури    20 Січня 2014 року
Версiя для друку


НАКАЗ Міністерства інфраструктури України
Про затвердження Плану заходів щодо запобігання і протидії корупційним та економічним правопорушенням у системі Міністерства інфраструктури України на 2014 рік

32     20 Січня 2014 року
 
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ
НАКАЗ
20.01.2014                                                               №32
 
 
Про затвердження Плану заходів щодо запобігання
і протидії корупційним та економічним правопорушенням
у системі Міністерства інфраструктури України на 2014 рік
 
 
З метою підвищення ефективності запобігання і протидії корупційним і економічним правопорушенням в системі Міністерства інфраструктури України, для забезпечення повного та всебічного виконання вимог законодавства у сфері запобігання і протидії корупції та належної реалізації Національної антикорупційної стратегії на 2011-2015 роки, схваленої Указом Президента України від 21.10.2011 № 1001, керуючись підпунктом 5 пункту 1 розділу ІІІ Державної програми щодо запобігання і протидії корупції на 2011 - 2015 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 28.11.2011 № 1240,
 
НАКАЗУЮ:
 
1. Затвердити План заходів щодо запобігання і протидії корупційним та економічним правопорушенням у системі Міністерства інфраструктури України на 2014 рік (далі – План заходів), що додається.
 
2. Керівникам самостійних структурних підрозділів апарату Мінінфраструктури України, Державіаслужби України, Укртрансінспекції, Укрморрічінспекції, Укравтодору, Держтуризмкурорту України, Укрєвроінфрапроекту, Держспецтрансслужби, Укрзалізниці:
2.1. Забезпечити виконання Плану заходів.
2.2. Надавати щокварталу до 5 числа місяця, наступного за звітним періодом, до Відділу внутрішніх розслідувань та запобігання корупційним та економічним правопорушенням Мінінфраструктури України звіт про стан виконання Плану заходів.
2.3. Надати до 30.12.2014 до Відділу внутрішніх розслідувань та запобігання корупційним та економічним правопорушенням Мінінфраструктури України узагальнений звіт про виконання кожного пункту Плану заходів.
 
3. Покласти персональну відповідальність за своєчасне, якісне виконання Плану заходів та подачу звітів на керівників структурних підрозділів апарату Мінінфраструктури України, Державіаслужби України, Укртрансінспекції, Укрморрічінспекції, Укравтодору, Держтуризмкурорту України, Укрєвроінфрапроекту, Держспецтрансслужби, Укрзалізниці.
 
4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.
 
 
Міністр                                                                                                В.В. Козак
 
 
ПЛАН заходів щодо запобігання і протидії корупційним та економічним правопорушенням у системі Міністерства інфраструктури України на 2014 рік.


ВСІ Накази Мінінфраструктури