Для людей
з порушенням зору

    Новини    5 Липня 2024, 14:25
Версiя для друку


Управління корупційними ризиками: відбулося навчання для працівників Мінінфраструктури

Окрему увагу організатори тренінгу приділили особливостям підготовки проєктів нормативно-правових актів без корупціогенних факторів.
5 Липня 2024, 14:25

Сектор запобігання та виявлення корупції за участі представників Команди підтримки відновлення та реформ (RST) та Громадської організації «Разом проти корупції» організували навчальний тренінг на тему: «Управління корупційними ризиками» для працівників апарату Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Під час тренінгу була розглянута Антикорупційна програма Міністерства яка визначає засади відомчої політики щодо запобігання і виявлення корупції. Учасники тренінгу ознайомились з визначенням суб’єктів управління корупційними ризиками, складових якісного антикорупційного комплаєнсу, а також принципів побудови процесу управління корупційними ризиками.

Окрему увагу організатори тренінгу приділили особливостям підготовки проєктів нормативно-правових актів без корупціогенних факторів.

Нагадаємо, у 2023 році була розроблена Антикорупційна програма Міністерства на 2023-2025 роки, яка визначає 50 корупційних ризиків у ключових напрямках діяльності та заходи з їх мінімізації. Передбачені програмою заходи охоплюють сфери відбудови, містобудування, просторового планування та архітектури, регіональної політики та розвитку місцевого самоврядування, публічних закупівель, транспорт та систему запобігання корупції загалом.

Ознайомитись із програмою можна за посиланням.

 

Підписуйтеся на сторінки Міністерства відновлення у соцмережах Facebook, Twitter, TelegramВСІ Новини