Міністерство інфраструктури України


Мінвідновлення, ЄІБ та ПРООН розвивають спортивно-реабілітаційну інфраструктуру для людей з інвалідністю

25 Травня 2023, 20:16

У місті Решетилівка Полтавської області відкрито відновлений спортивно-реабілітаційний комплекс «Колос» для людей з інвалідністю. 

Його ремонт здійснено в рамках спільної ініціативи Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури, Міністерства фінансів, ЄС, Європейського інвестиційного банку (ЄІБ), Полтавської обласної військової адміністрації та обласної ради за технічної підтримки Програми розвитку ООН (ПРООН).

«Впровадження та дотримання стандартів безбар’єрності є одним із базових принципів відбудови України. Уже до 2024 року ми плануємо, що всі 100% об’єктів відновленої інфраструктури будуть безбар’єрними. Відкриття комплексу, який враховує всі вимоги інклюзивності, дозволить сотням українцівотримати необхідні реабілітаційні послуги та реалізувати себе в спортивній площині. Дякую партнерам з ЄІБ, ПРООН, місцевій владі за ефективну співпрацю щодо реалізації цього проєкту», — заявив Олександр Кубраков, Віце-прем’єр-міністр з відновлення України — Міністр розвитку громад, територій та інфраструктури України.

Центр зможе надавати реабілітаційні послуги понад 300 дітям та молоді з порушеннями зору, слуху, фізичного та ментального розвитку, опорно-рухового апарату. Також передбачається, що на базі комплексу відбуватиметься підготовка спортсменів, які зможуть увійти до паралімпійської та дефлімпійської збірних України.

 

Будівлю відремонтовано в рамках фінансової угоди «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» між Україною та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ). Вартість реконструкції становила 1,1 мільйона євро, які були були виділені ЄІБ та співфінансові місцевою владою.

 

«Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» — рамкова кредитна угода між Україною та ЄІБ, яка передбачає виділення місцевим органам влади 200 мільйонів євро для відновлення соціальної інфраструктури, покращення умов життя та громад, що їх приймають. Йдеться про громади в 9 областях України: Донецькій, Луганській, Дніпропетровській, Запорізькій, Київській, Одеській, Полтавській, Харківській та Херсонській областях. 

Програма впроваджується Міністерством розвитку громад, територій та інфраструктури України та Міністерством фінансів України спільно з органами місцевого самоврядування за технічної підтримки Програми розвитку ООН. 

 Підписуйтеся на сторінки Міністерства відновлення у соцмережах FacebookTwitterTelegram.

Адреса цієї сторінки: http://www.mtu.gov.ua/news/34347.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове