Для людей
з порушенням зору

    Оголошення    25 Травня 2023, 11:15
Версiя для друку


Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України

«Про затвердження Порядку розпорядження грошовими коштами за невиплаченими поштовими переказами, вкладеннями з невручених поштових відправлень»
25 Травня 2023, 11:15

1. Розробник:

Міністерство розвитку громад, територій та інфраструктури України

2. Стислий виклад змісту проекту:

Метою прийняття проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку розпорядження грошовими коштами за невиплаченими поштовими переказами, вкладеннями з невручених поштових відправлень» (далі – проєкт акта) є врегулювання питання щодо встановлення порядку розпорядження грошовими коштами за невиплаченими поштовими переказами, вкладеннями з невручених поштових відправлень після закінчення строку їх зберігання операторами поштового зв’язку відповідно до вимог Закону України від 03 листопада 2022 р. № 2722-IX «Про поштовий зв’язок» (далі – Закон № 2722-IX).

Закон № 2722-IX, який введено у дію 25 травня 2023 р., розроблений з метою гармонізації національного законодавства із законодавством Європейського Союзу і який визначає правові, соціально-економічні та організаційні основи діяльності у сфері надання послуг поштового зв’язку, а також регулює відносини між органами державної влади та органами місцевого самоврядування, операторами поштового зв’язку і користувачами їхніх послуг.

Відповідно до пункту 4 розділу IV «Прикінцеві та перехідні положення» Закону № 2722-IX, для реалізації його положень, Кабінету Міністрів України необхідно протягом шести місяців з дня опублікування цього Закону привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом.

Статтею 32 Закону № 2722-IX встановлено, що порядок розпорядження грошовими коштами за невиплаченими поштовими переказами, вкладеннями з невручених поштових відправлень затверджуються Кабінетом Міністрів України.

Враховуючи викладене, розроблення проєкту акта обумовлено необхідністю реалізації положень Закону № 2722-IX та врегулювання питання щодо встановлення порядку розпорядження грошовими коштами за невиплаченими поштовими переказами, вкладеннями з невручених поштових відправлень після закінчення строку їх зберігання операторами поштового зв’язку

Проєктом акта пропонується визначити умови та процедуру розпорядження операторами поштового зв’язку грошовими коштами за невиплаченими поштовими переказами, вкладеннями з невручених поштових відправлень після закінчення строку їх зберігання оператором поштового зв’язку.

3. Спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта:

Проект акта розміщено на офіційному вебсайті Мінінфраструктури (www.mtu.gov.ua). 

4. Строк, протягом якого приймаються зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань:

Зауваження та пропозиції приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення. 

5. Зауваження та пропозиції направляти на адресу:

Зауваження та пропозиції до проекту акта від фізичних та юридичних осіб слід надсилати на адресу: ivanchenko@mtu.gov.ua та на адресу Державної регуляторної служби України.

Проєкт постанови

ПОРЯДОК розпорядження грошовими коштами за невиплаченими поштовими переказами, вкладеннями з невручених поштових відправлень

Пояснювальна записка

Додаток до пояснювальної записки

Аналіз регуляторного впливу 

Додаток до Аналізу регуляторного впливу 

 

 ВСІ Оголошення