Міністерство інфраструктури України


Деркач Сергій Анатолійович

Заступник Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України 

Народився 9 серпня 1984 року в Житомирі.

Освіта:

В 2006 році закінчив Київський юридичний інститут внутрішніх справ (спеціальність– «правознавство»).

Професійна діяльність:

В 2001-2015 роках проходив службу в органах внутрішніх справ, зокрема в складі слідчого управління УМВСУ у Житомирській області, підрозділах Київського національного університету внутрішніх справ / Національної академії внутрішніх справ. 

 

Зокрема, під час проходження служби з 2009 по 2011 роки був керівником тренінгового центру розвитку громад Місії ООН у Ліберії, а з 2013 по 2015 роки – керівником операційного департаменту Місії ООН у Ліберії.

З 2015 по 2017 роки працював у Дипломатичному Представництві Консультативної Місії ЄС з реформування сектору цивільної безпеки в Україні, з 2017 по 2020 роки   експертом з питань антикорупційних розслідувань та судового переслідування корупції у рамках проєкту МТД МЗС Данії «Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні».

З 2020 до 2023 року працював на керівних посадах у Національному агентстві з питань запобігання корупції (НАЗК), зокрема заступником керівника апарату та керівником Департаменту запобігання та виявлення корупції.

З 7 лютого 2023 року працює заступником Міністра розвитку громад, територій та інфраструктури України. 

Зокрема, Сергій Деркач спрямовуватиме та координуватиме діяльність щодо забезпечення виконання завдань та функцій Міністерства з формування та реалізації державної політики в таких сферах: 

  • автомобільний транспорт та дорожнє господарство

  • авіаційний транспорт та інфраструктура, а також використання повітряного простору України

  • безпека на транспорті

  • облаштування та модернізація пунктів пропуску через державний кордон

  • технічне регулювання на транспорті.

Також Сергій Деркач забезпечуватиме виконання завдань та функцій Міністерства з формування та реалізації відомчої політики запобігання та боротьби з корупцією. 

Зокрема, йдеться про управління корупційними ризиками в апараті Міністерства, на підприємствах, в установах та організаціях, що належать до сфери його управління, а також в акціонерних товариствах, функції з управління корпоративними правами щодо яких здійснює Міністерство.

Також він відповідає за забезпечення взаємодії Міністерства з центральними органами виконавчої влади з питань реалізації відомчої політики запобігання та боротьби з корупцією, управління корупційними ризиками.

 
Адреса цієї сторінки: http://www.mtu.gov.ua/content/derkach-sergiy-anatoliyovich.html
При використанні матеріалів посилання на джерело - обов'язкове